Eventy

Jako dumni organizatorzy, mieliśmy ogromne szczęście przekształcić nasz hotel „Tomiczówka” w Mieronicach w prawdziwe centrum mody i sztuki podczas wyjątkowej imprezy „Tomiczówka Fashion Night”. Ten wyjątkowy wieczór, który odbył się 25 września 2021, przyciągnął 30 najpiękniejszych kobiet z naszego regionu.

Na naszym wybiegu prezentowane były wyjątkowe kreacje od marki DRESSit. Modele, które obejmowały zarówno najbardziej eleganckie sukienki, jak i te przeznaczone na casualowe spotkania, zostały zaprezentowane z ogromną gracją przez nasze lokalne piękności. Zaszczyciła nas swoją obecnością Roksana Oraniec, wicemiss SuperTalent of the World 2017, dodając prestiżu naszej imprezie.

Impreza była nie tylko pokazem mody, ale także miejscem, gdzie goście mogli podziwiać występy artystyczne. Członkowie stowarzyszenia Kreatywni w Kielcach, w tym Mariusz Mrówka i Magdalena Tyrała, dostarczyli niezwykłych występów, które zachwyciły wszystkich obecnych.

Muzyka była integralną częścią wydarzenia, dostarczaną przez popularnych polskich muzycznych youtuberów, Chwytaka i DJ Wiktora. Ich energetyczne dźwięki porwały wszystkich do tańca. Na koniec imprezy, gościom zaprezentował się zespół Instynkt z Bartkiem Sobierajem na czele.